Sosyal Medyada Paylaş
Dolu Dolu Estetik

" Dolu Dolu Estetik İle Güzelliğinize Güzellik Katın "

Radyo Frekans

Sorun bölgesel olduğunda, zayıflamak ve sıkılaşmak istediğimizde tek başımıza diyet ve egzersiz uygulayarak sonuca ulaşmak bazen imkansız olmaktadır.

Özellikle hanımlarda zayıflarken sarkma problemleride baş gösterdiği için, özel bir yöntemden destek almak gerekebilir. Bu özel yöntemlerden bir taneside radyo frekansı yöntemidir. Radyo frekansı yöntemi ile zayıflamak son yıllarda bölgesel kilo problemi olan kişilerin yoğun talep gösterdiği bir uygulamadır. Burada dalga boyları derinin alt katmanlarına kadar iletilerek, uzun yağ asitleri zincirlerinin kırılarak yağların yakılmasına yardımcı olur.

Radyo frekans yöntemi vücudumuzun her bölgesine uygulanabilir. Hiç bir yan etkisi yoktur. Ayrıca uygulama sırasında kişiler, herhangi bir acı duymamaktadırlar. Kesinlikle ağrısız, sızısız bir yöntemdir. Özellikle bayanlarda kol içleri, bazen içleri, kalçalar ve karın bölgesine yapılan uygulamalarda son derece iyi sonuçlar vermektedir. Erkeklerde yine karın bölgesindeki fazla yağların yakılması amacıyla kullanılabilir.

Radyo frekansı, seanslar itibariyle uygulanan bir yöntemdir. Bir seans ortalama 20 dakika gibi kısa bir sürede tamamlanır. Haftada 1 veya 2 defa tekrarlanabilir. Bir beden incelme için ortalama 10 seans bu işlemi uygulatmak gerekir.

Copyright © 2017 www.doludoluestetik.com Tüm hakları saklıdır. Avcılar Bilgisayar